Hayatta Kalma Oyunları

ARK Survival Evolved İndir

Bu sayfada, Studio Wildcard tarafından 29 Ağustos 2017 tarihinde yayımlanmış olan ARK Survival Evolved isimli bilgisayar oyunu hakkında bilgi alabilir ve bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Secret Files Sam Peters İndir

Bu sayfada, Deep Silver ve Animation Arts tarafından 18 Ekim 2013 tarihinde geliştirilmiş olan Secret Files Sam Peters isimli bilgisayar oyunu hakkında bilgi alabilir ve bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl İndir

Bu sayfada, GSC Game World tarafından geliştirilen ve yine GSC Game World tarafından yayımlanmış olan S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl isimli bilgisayar oyunu hakkında bilgi alabilir ve bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

DayZ İndir

Bu sayfada, Bohemia Interactive tarafından geliştirilmiş ve yine Bohemia Interactive tarafından yayımlanmış olan DayZ isimli bilgisayar oyunu hakkında bilgi alabilir ve bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

The Hunter Primal İndir

Bu sayfada, Expansive Worlds ve Avalanche Studios tarafından geliştirilmiş olan The Hunter Primal isimli bilgisayar oyunu hakkında bilgi alabilir ve bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

The Solus Project İndir

Bu sayfada, Hourences ve Grip Games tarafından geliştirilen The Solus Project isimli bilgisayar oyunu hakkında bilgi alabilir ve bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Lost Password